O mnie

Fotografia od zawsze była obecna w moim życiu. Moja Mama skrupulatnie zatrzymywała moje dzieciństwo w kadrach i dzięki temu teraz wspomnienia piętrzą się na półkach w postaci rodzinnych albumów. Pierwszą analogową lustrzankę kupiłam wiele lat temu żeby uwieczniać na zdjęciach każdą wyjątkową dla mnie chwilę. Początkowo moimi modelami były konie, które tak jak fotografia towarzyszą mi w życiu od najmłodszych lat. Jednak dopiero pojawienie się na świecie moich własnych dzieci sprawiło, że zaczęłam zgłębiać tajniki fotografii i pokochałam ją całkowicie. Zaczęłam naukę w Akademii Fotografii Dziecięcej ( http://akademia-fotografii-dzieciecej.pl ) i fotografia wciągnęła mnie na dobre.

Dzisiaj fotografia stała się moim zawodem – nie ma nic piękniejszego jak kochać swoją pracę i oddawać jej całe swoje serce. Cenię sobie naturalność i prawdziwe emocje – zawsze to staram się pokazać na moich zdjęciach. Mieszkam pod Krakowem ale fotografuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie :)

medal_gold_medium

Małgorzata Serafin-Kozyra – żona, mama trójki wspaniałych dzieci, z zawodu architekt, pasjonatka jeździectwa i fotografii, Akredytowany Fotograf Akademii Fotografii Dziecięcej.