Fotoalbum – piękna oprawa sesji

Same zdjęcia w postaci plików, choć są piękne, nie mają w sobie mocy. Dlatego po moich sesjach w każdym pakiecie macie zagwarantowane wydruki zdjęć na papierze. Ale jest coś jeszcze lepszego niż odbitka. Jest to produkt ekskluzywny, wyjątkowy i piękny. Na każdym robi wielkie wrażenie i uwielbiam patrzeć się na Was, kiedy pierwszy raz macie go w rękach. Mowa oczywiście o fotoalbumie. Sama jestem w nich zakochana i spróbuję rozkochać też Was.

fotoalbum

Fotoalbumy można scharakteryzować w kilku słowach: solidne wykonanie, przepiękne oprawy do wyboru, idealne odwzorowanie kolorów. Ale można też o nich długo opowiadać… a najlepiej obejrzeć je na żywo :) Zanim umówimy się na sesję i będę mogła zaprezentować Wam albumy pokazowe rzućcie okiem na zdjęcia. I uwierzcie na słowo – na żywo są jeszcze piękniejsze!

album z I Komunii

zieleń butelkowa

najpiękniejsze albumy

fotoalbum płótno

najpiękniejsze zdjęcia noworodkowe

Fotoalbumy występują też w wersji mini – 10×10 lub 15×15 cm. Zamawiane najczęściej do sesji dziecięcych lub różnych uroczystości rodzinnych – idealnie sprawdzają się jako prezent dla dziadków, rodziców chrzestnych itd.

mini fotoalbum

albumik dziecięcy

Albumy ślubne otrzymujecie w rozmiarze 30×30 cm. Jako dodatkowe w prezencie dla rodziców możecie zamówić mniejsze rozmiary z tym samym projektem – 25×25 lub 20×20 cm.

najpiękniejsze fotoalbumy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *