Fotografia wizerunkowa – projektant wnętrz

Sesja wizerunkowa, sesja biznesowa. Co to w ogóle jest? Komu i do czego jest to potrzebne? Czy to tylko ładny portret, który umieścisz w sieci na profilowym czy coś więcej? Na te i kilka innych pytań postaram się odpowiedzieć Wam dzisiejszym wpisem.

W dzisiejszym świecie, w którym cyfryzacja, media społecznościowe i szeroko pojęty Internet są naszą codziennością wybierając usługi często kupujemy obrazem. Im coś ładniej pokazane, tym wydaje się atrakcyjniejsze. Cała masa w sieci pięknych obrazków, pięknych produktów. Tylko za produktem/usługą zawsze stoi KTOŚ. I dzisiaj skupimy się właśnie na tym KIMŚ.

Budowanie silnej marki osobistej, która zdobywa klientów ściśle związane jest z wizerunkiem. Wybierając usługodawcę lubimy zobaczyć z kim przyjdzie nam się spotkać. A pierwsze wrażenie zrobimy tylko raz. Mamy na to dosłownie chwilę. Prowadzisz biznes? Dopiero zaczynasz i nie wiesz jak dać o sobie znać, albo działasz już od długiego czasu ale chcesz tchnąć trochę świeżości w swoją stronę www i media społecznościowe? Koniecznie umów się na sesję wizerunkową. Nie jest to formalny portret. Wspólnie ustalamy co jest ważne, jak pokazać Ciebie i Twoją pracę w autentyczny sposób. Tak żeby Tobie dodać pewności siebie, a klientowi dać możliwość poznania Twojej osoby. Sesję taką wykonujemy w Twoim wnętrzu, plenerze lub innej wspólnie ustalonej przestrzeni. Każde spotkanie jest inne. Każde wspólnie omawiamy, szukamy inspiracji – tak żeby finalnie powstał najlepszy materiał do promocji Twojej marki w sieci.

Poniżej możecie zobaczyć przykład takiej sesji, którą miałam okazję zrealizować dla Kingi – Studio projektowania wnętrz Jonik Design, a przy okazji powstało też trochę zdjęć wnętrz do wykorzystania w materiałach marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *